ΔΙΟΙΚΗΣΕΙΣ ΟΣΥΑΠΕ

2ο ΣΥΝΕΔΡΙΟ (17/12/2003)

ΔΣ

-Πρόεδρος :Κινδυλίδης Μιχάλης

-Αντιπρόεδρος: Πανουτσάκου Βέτα

-Γενικός Γραμματέας: Δρούγκας Σπυρίδων

-Ταμίας: Ζιμπίδης Γεώργιος

-Οργανωτικός Γραμματέας: Κουφόπουλου Αγγελική

-Μέλος: Ζαχαριουδάκης Παύλος

– Μέλος:Μήτκος Χρήστος

– Μέλος:Γαλανούλης Ηλίας

– Μέλος:Κωνσταντόπουλος Βασίλειος

– Μέλος:Γιουβάνης Απόστολος

– Μέλος:Δόσης Βασίλειος

– Μέλος:Χαϊδάς Σεραφείμ

– Μέλος:Φίλης Παύλος

 

3ο ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΤΑΚΤΙΚΟ (28/2 & 1 & 2/3/2007)

ΓΣ

1.Δόλγυρας Ηλίας

2.Κινδυλίδης Μιχάλης

3.Γαλανούλης Ηλίας

4.Κωνσταντινίδης Λάζαρος

5.Κωνσταντόπουλος Βασίλειος

6.Νταής Χρήστος

  1. Αγγούρης Σταύρος

8.Ζήσης Αθανάσιος

9.Ζαβερδινός Άλκης

10.Ζερβάκης Χρήστος

  1. Ζιμπίδης Γεώργιος

12.Καπούλιας Απόστολος

  1. Κυριακόπουλος Γεώργιος
  2. Μπρέμπου Άννα

15.Ρέλιας Κωνσταντίνος

16.Γιουβάνης Απόστολος

17.Ταταρίδης Λάζαρος

18.Μουτροπούλου Παναγιώτα

19.Δρούγκας Σπυρίδων

20.Θελερίτης Κων/νος

21.Μήτκος Χρήστος

  1. Ζαχαριουδάκης Παύλος
  2. Πανουτσάκου Ελισάβετ
  3. Χαϊδάς Σεραφείμ

25.Τζιαμπίρη Μαρία

26.Παγουλάτος Νικόλαος

27.Ζωγράφος Ευάγγελος

28.Φακριάδης Γεώργιος

29.Ανδρεαδέλλης Γιάννης

  1. Πλέσσας Σπύρος
  2. Τζαφέρης Γιώργος
  3. Αντώνογλου Βασίλειος

33.Πετάκος Πέτρος

34.Δόσης Βασίλειος

  1. Βαζούρας Δημήτριος

36.Μακρής Κων/νος

37.Αμοιρίδης Γεώργιος

38.Κωστούλα Καλλιόπη

39.Παπαϊωάννου Μιχαήλ

ΔΣ

Πρόεδρος: Ρέλιας Κων/νος

Αντιπρόεδρος: Δόσης Βασίλης

Γενικός Γραμματέας: Μπρέμπου Άννα

Ταμίας: Ζιμπίδης Γιώργος

Οργανωτικός Γραμματέας: Ζαβερδινός Άλκης

Αναπληρωτής Ταμίας: Ζερβάκης Χρήστος

Δημόσιες Σχέσεις: Γαλανούλης Ηλίας αντικαταστάθηκε από τον Νταή Χρήστο στις 29-10-2009

Μέλος: Μουτροπούλου Παναγιώτα

Μέλος: Πανουτσάκου Ελισάβετ

Μέλος: Χαϊδάς Σεραφείμ

Μέλος: Κωστούλα Καλλιόπη

Μέλος: Βαζούρας Δημήτριος

Μέλος: Τζαφέρης Γεώργιος

 

4ο ΣΥΝΕΔΡΙΟ (22 & 23 & 24/3/2010 ΑΘΗΝΑ)

ΓΣ

  1. Κινδυλίδης Μιχάλης αντικαταστάθηκε από Δρούγκα Σπυρίδωνα
  2. Αγγούρης Σταύρος
  3. Αθανασιάδης Θεόδωρος αντικαταστάθηκε από Παγωνίδη Δημήτρη στις 16-2-2011 λόγω παραίτησης (πέρασε με τον ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΗ σε Δήμο)
  4. Αλευρομύτης Κων/νος
  5. Ανδρεαδέλλης Γιάννης
  6. Αργυροπούλου Ρούλα
  7. Βαζούρας Δημήτρης
  8. Γιάννου Δημήτριος
  9. Γιολδάσαης Κων/νος
  10. Γιουβάνης Απόστολος αντικαταστάθηκε από Κοβλακίδη Γεώργιο
  11. Γκίνης Κώστας
  12. Δόλγυρας Ηλίας
  13. Ζαβερδινός Άλκης
  14. Ζήσης Αθανάσιος αντικαταστάθηκε από Ανδρώνη Δημήτριο
  15. Ζιμπίδης Γεώργιος
  16. Ζωγράφος Βαγγέλης
  17. Καπούλας Απόστολος
  18. Καρακώστας Χρήστος
  19. Κλεφτοδήμος Δημήτρης αντικαταστάθηκε από Σατσάνη Πρόδρομο στις 16-2-2011 λόγω παραίτησης (πέρασε με τον ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΗ σε Δήμο)
  20. Κυριακόπουλος Γιώργος
  21. Κωνσταντινίδης Λάζαρος
  22. Κωνσταντόπουλος Βασίλης
  23. Κωστούλα Καλλιόπη
  24. Μακρής Κων/νος
  25. Μαστροβασίλης Στέφανος
  26. Μιχαηλίδης Ηλίας
  27. Μιχόπουλος Ηλίας
  28. Μπαϊρακτάρης Δημήτριος
  29. Μπρέμπου Άννα αντικαταστάθηκε από Βασιλακοπούλου Ελένη
  30. Μωυσίδου Μαρία
  31. Νταής Χρήστος
  32. Ντουντούμη Ρούλα
  33. Παγανέλη Αριάδνη
  34. Πανουτσάκου Βέτα
  35. Παπαδάκης Πασχάλης
  36. Πλέσσας Σπύρος
  37. Πράσινος Ανδρέας
  38. Ρέλιας Ντίνος
  39. Τζαφέρης Γιώργος

ΔΣ

Πρόεδρος: Νταής Χρήστος

Αντιπρόεδρος: Μπρέμπου Άννα αντικαταστάθηκε στις 15-2-2011 από Γιάννου Δημήτρης μετά από συνταξιοδοτησή της

Γενικός Γραμματέας: Αγγούρης Σταύρος

Οργανωτικός Γραμματέας: Ζαβερδινός Άλκης

Ταμίας: Ζιμπίδης Γιώργος

Αναπληρωτής Ταμίας: Κυριακόπουλος Γεώργιος

Δημόσιες Σχέσεις: Αργυροπούλου Ρούλα

Μέλος: Βαζούρας Δημήτριος

Μέλος: Μωϊσίδου Μαρία

Μέλος: Αλευρομύτης Κώστας

Μέλος: Πανουτσάκου Ελισάβετ

Μέλος: Ανδρεαδέλλης Γιάννης

Μέλος: Τζαφέρης Γεώργιος

 

6ο ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΤΑΚΤΙΚΟ (25 & 26/4/2013)

ΓΣ

  1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ
  2. ΑΝΔΡΕΑΔΕΛΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  3. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
  4. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  5. ΒΑΖΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  6. ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  7. ΔΟΛΓΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ
  8. ΕΡΥΘΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
  9. ΖΑΒΕΡΔΙΝΟΣ ΑΛΚΗΣ
  10. ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
  11. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
  12. ΘΕΡΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
  13. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  14. ΚΑΤΡΙΒΕΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  15. ΚΑΤΣΑΛΙΦΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
  16. ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  17. ΚΟΚΜΟΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
  18. ΚΟΝΤΟΥΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
  19. ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
  20. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  21. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
  22. ΛΥΡΙΣΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
  23. ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
  24. ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  25. ΜΠΟΜΠΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  26. ΝΤΑΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  27. ΝΤΟΥΝΤΟΥΜΗ ΡΟΥΛΑ
  28. ΠΑΓΑΝΕΛΗ ΑΡΙΑΔΝΗ
  29. ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  30. ΠΑΝΟΥΤΣΑΚΟΥ ΒΕΤΑ
  31. ΠΑΤΟΥΛΙΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
  32. ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  33. ΡΕΛΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
  34. ΣΙΟΥΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  35. ΣΤΑΜΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΣΑ
  36. ΤΖΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
  37. ΤΖΑΦΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ αντικαταστάθηκε από ……………στις 11-2-2014
  38. ΤΣΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
  39. ΦΑΒΒΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΣ

Πρόεδρος: Ζαβερδινός Άλκης

Αντιπρόεδρος: Πανουτσάκου Βέτα

Γενικός Γραμματέας: Βαζούρας Δημήτριος από 4-2-14 παραιτήθηκε από την θέση του γραμματέα και αντικαταστάθηκε 1 μήνα πριν το επόμενο Συνέδριο από τον Κοντούδη Κυριάκο

Οργανωτικός Γραμματέας: Ηλιόπουλος Στέργιος

Ταμίας: Τζάκος Αντώνιος

Αναπληρωτής Ταμίας: Καφαντάρης Παναγιώτης

Δημόσιες Σχέσεις: Πατουλιάς Θανάσης από 4-2-2014

Μέλος: Μιχόπουλος Ηλίας

Μέλος: Μέλος: Κυριακόπουλος Γεώργιος

Μέλος: Κοντούδης Κυριάκος

Μέλος: Πράσινος Ανδρέας

Μέλος:Τζαφέρης Γιώργος αντικαταστάθηκε από Ασημακόπουλο Ανδρέα στις 11-2-2014

Μέλος:Ανδρεαδέλλης Γιάννης

      

7ο ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΤΑΚΤΙΚΤΟ (31/5 & 1-2/6/2016)

ΓΣ

  1. ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  2. ΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ
  3. ΑΝΔΡΕΑΔΕΛΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  4. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  5. ΒΑΖΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  6. ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  7. ΔΟΛΓΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ
  8. ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
  9. ΖΑΒΕΡΔΙΝΟΣ ΑΛΚΗΣ
  10. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
  11. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
  12. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  13. ΚΑΤΡΙΒΕΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  14. ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  15. ΚΛΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  16. ΚΟΝΤΟΥΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
  17. ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
  18. ΚΟΧΛΙΑΡΙΔΟΥ ΦΙΛΙΠΠΙΑ
  19. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  20. ΛΕΟΝΤΙΟΥ ΣΤΑΘΗΣ
  21. ΛΥΡΙΣΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
  22. ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
  23. ΜΑΡΚΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
  24. ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
  25. ΜΥΛΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ αντικαταστάθηκε από Τσαγγαράκη Ιωσήφ λόγω παραίτησης, στις 26-9-2017
  26. ΝΤΑΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  27. ΝΤΟΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  28. ΝΤΟΥΝΤΟΥΜΗ ΡΟΥΛΑ
  29. ΟΥΓΓΡΙΝΟΣ ΑΛΕΚΟΣ
  30. ΠΑΓΑΝΕΛΗ ΑΡΙΑΔΝΗ
  31. ΠΑΝΟΥΤΣΑΚΟΥ ΒΕΤΑ
  32. ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΑΦΕΝΤΟΥΛΑ
  33. ΠΑΤΟΥΛΙΑ ΘΑΝΑΣΗΣ
  34. ΠΡΑΣΙΝΟ ΑΝΔΡΕΑΣ
  35. ΣΑΠΟΥΝΤΖΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
  36. ΣΚΑΜΠΟΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
  37. ΣΤΑΜΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΣΑ
  38. ΤΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  39. ΤΖΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

 

ΔΣ

Πρόεδρος: Πανουτσάκου Βέτα

Αντιπρόεδρος: Παπαλεξίου Αφεντούλα

Γενικός Γραμματέας: Ανδρεαδέλλης Γιάννης

Οργανωτικός Γραμματέας: Ασημακόπουλος Ανδρέας

Ταμίας: Ηλιόπουλος Στέργιος

Αναπληρωτής Ταμίας: Καραθανάσης Δημήτριος

Δημόσιες Σχέσεις: Μάρκου Χρήστος

Μέλος: Πατουλιάς Θανάσης

Μέλος: Σταμκόπουλου Νατάσα

Μέλος: Βαζούρας Δημήτριος

Μέλος: Τζάκος Αντώνης

Μέλος: Κυριακόπουλος  Γεώργιος

Μέλος: Καραθανάσης Δημήτρης

Μέλος: Ευστρατίου Χαράλαμπος

 

8ο ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΤΑΚΤΙΚΤΟ (Αθήνα 27/3 & 28-29/3/2019)

Α.Α. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ  
1. ΠΑΝΟΥΤΣΑΚΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΒΕΤΑ)
2. ΠΑΓΑΝΕΛΗ ΑΡΙΑΔΝΗ
3. ΣΤΑΜΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
4. ΖΑΒΕΡΔΙΝΟΣ ΑΛΚΗΣ
5. ΑΝΔΡΕΑΔΕΛΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
6. ΛΕΟΝΤΙΟΥ ΣΤΑΘΗΣ
7. ΝΤΟΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
8. ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
9. ΝΤΟΥΝΤΟΥΜΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
10. ΚΟΝΤΟΥΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
11. ΨΑΡΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
12. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
13. ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
14. ΔΟΞΑΚΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
15. ΒΑΖΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
16. ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
17. ΛΥΡΙΣΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
18. ΒΙΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
19. ΕΡΥΘΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
20. ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
21. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
22. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
23. ΜΙΧΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
24. ΔΟΛΓΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ  παραιτήθηκε στις 1-10-2019 και αντικαταστάθηκε
25. ΤΖΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
26. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
27. ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
28. ΦΑΒΒΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
29. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
30. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
31. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
32. ΜΟΥΡΣΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
33. ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
34. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
35. ΣΚΑΜΠΟΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
36. ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΑΦΕΝΤΟΥΛΑ
37. ΜΑΡΚΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
38. ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
39. ΣΙΟΥΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Τάνας Παναγιώτης  αντικατέστησε τον Δόλγυρα Ηλία

 

Η Ελεγκτική Επιτροπή αποτελείται από τους παρακάτω συναδέλφους – υπαλλήλους των αντιστοίχων Περιφερειών:

 

Α.Α. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ  
1. ΘΥΜΙΑΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
2. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ
3. ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4. ΚΑΡΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
5. ΤΣΕΠΕΝΕΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

 

ΔΣ.

Πανουτσάκου Βέτα Πρόεδρος
Βαζούρας Δημήτρης Αντιπρόεδρος
Τζάκος Αντώνης Γραμματέας

 

Παγωνίδης Δημήτρης Ταμίας
Παπαλεξίου Έφη

 

Οργανωτικός Γραμματέας
Καραθανάσης Δημήτρης Αναπληρωτής Ταμίας
Ευστρατίου Χαράλαμπος Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων
Σταμκοπούλου Αναστασία Μέλος
Ανδρεαδέλλης Ιωάννης Μέλος
Ζαβερδινός Άλκης

 

Μέλος
Λυριστής Μιχάλης

 

Μέλος
Κυριακόπουλος Γεώργιος

 

Μέλος
Ασημακόπουλος Ανδρέας Μέλος

 

ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟ